» » Вітаємо учасників фотоконкурсу «Палітра осені»!

Вітаємо учасників фотоконкурсу «Палітра осені»!

Дата: 6-12-2017, 10:49 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У листопаді 2017 року проводився фотоконкурс «Палітра осені» між факультетами, інститутами та коледжами ТНЕУ з метою екологічного та естетичного розвитку, шанобливого ставлення студентської молоді до природи, навколишнього середовища.

Організатори фотоконкурсу:
– відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ;
– Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

Нагороди отримали такі учасники  фотоконкурсу:
диплом I cтупеня та цінний подарунок – студентка факультету економіки і управління  Ляхович Ілона (група ЕЕП–21);
дипломи II  cтупеня та цінні подарунки – студентки факультету економіки і управління  Волошин Ірина(група ЕЕП–21) та Москалюк Уляна (група ЕЕП–11);
диплом III ступеня та цінний подарунок – студентка факультету економіки та управління  Гарбуз Ольга (група ЕП–11).

Студенти факультету економіки  і управління  Гаврилишин Іванна, Обшарська Ірина, Торчинович Соломія, Гаврилюк Іванна, Мугир Олексій (група ЕЕП–21), Дячун Павло (група МЕН–42), Нікітюк Ірина, Чорнописька Світлана (група ЕУП–32), студент факультету аграрної економіки і менеджменту Дзера Олег (група ОПЗ–21) і студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Гумницька Неля (група ПРт–22), Дмитрів Анастасія (група  КІТ–12), Мокрій Христина (група ФБСчт–12),  Галан Богдана (група ООчт–11), Калашник Аліна (група МЕНт–11) отримали грамоти за участь у фотоконкурсі «Палітра осені».

Організатори запрошують студентів взяти участь у наступному фотоконкурсі – «Зимова рапсодія».