» » Відбудеться засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Відбудеться засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Дата: 12-12-2017, 13:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 грудня 2017 року о 10.00 год. у залі засідань (корпус № 11) відбудеться засідання Науково-технічної ради ТНЕУ.

Порядок денний:
1. Звіти директорів навчально-наукових інститутів, деканів факультетів з участю завідувачів кафедр про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2017 рік.
2. Звіти завідувачів кафедр професорів Р. Ф. Бруханського  та Р. Б. Гевка про      виконання наукових досліджень на базі НДВГ «Наука».
3. Звіти голови Ради молодих вчених та голови Студентського наукового товариства про підсумки діяльності за 2017 рік.
4. Звіти керівників наукових підрозділів про підсумки діяльності за 2017 рік.
5. Звіти наукових керівників (відповідальних виконавців) тем про завершені науково-дослідні роботи (етапи), які виконані за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.