» » «ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!»

«ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!»

Дата: 15-12-2017, 11:29 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Вже стало доброю традицією у нашому університеті напередодні новорічно-різдвяних свят організовувати зйомки телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!». Це завжди приємні несподіванки, неперевершені враження, а ще - клопітка праця працівників відділу гуманітарної освіти та виховання. Адже щоб таким яскраво-казковим, чарівним, святковим став знімальний майданчик, треба неабияк потрудитися, дібрати зі смаком декорації, багато з них виготовити власноруч. Це все фантазія, вміння реалізувати свої задуми, велике бажання створити справжнє диво, а також - любов до всього прекрасного.

І ось посміхаються до нас різдвяні ялинки, тішать вогниками казкові ліхтарики, бентежать краєвиди української зими, зачаровує незабутня казка. Всі в очікувані найяскравіших, найчудовіших, найулюбленіших свят. Адже для тернополян та усіх глядачів телевізійного каналу TV-4 учасники творчих колективів нашого університету приготували справжній диво-подарунок - святкові пісенні та танцювальні вітання.

З екранів телевізорів саме у перші дні Нового 2018 року зі своїми віншуваннями звернеться ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий. Глядачі зустрінуться з учасниками народного художнього театру пісні «Для тебе» (гуртами «Струни серця», «Краплинки», «Кралечки» (художній керівник А. І. Бінцаровська), вокальним гуртом «Галичанка» (художній керівник М. В. Бурик), народною студією сучасної хореографії «ТАНГо dance company» (художній керівник Л. Й. Борисяк), солістами: Лілією Савчин, Іриною Шевченко, Аліною Фарійон, Тетяною Гриник, Марією Заверухою, Тетяною та Іриною Шарган, Роксоланою Залізняк, Іриною Клименко, Владиславом Вальківим, Іриною Новомлинською, Павлом Тютюнником, Оксаною Скрепецькою, Світланою Сорочинською, ведучими: Оксаною Корзун, Юрієм Дзюлою, Іриною Новомлинською.

Тож бажаємо усім приємного перегляду і гарних вражень!
Будьте щасливі і здорові!
Нехай прийдешній рік принесе вам багато добра, успіху, радості, а головне - миру, достатку і благополуччя!