» » Ректор ТНЕУ – учасник Першої Генеральної асамблеї Спортивної студентської спілки України

Дата: 19-12-2017, 15:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося засідання Першої Генеральної асамблеї Спортивної студентської спілки України, участь у якому взяв ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий.

До участі у заході долучилися віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту Маріан Думальскі, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України, президент Спортивної студентської спілки Євгеній Імас та інші керівники закладів вищої освіти, представники спортивної спільноти.

Міжнародна федерація студентського спорту, оцінивши досягнення України в університетському спорті, делегувала Україні в 2020 році провести два чемпіонати світу – з кульової стрільби (у Львові) та водних лиж (у Дніпрі).

Під час роботи Асамблеї також презентували концепцію розвитку Спортивної студентської спілки до 2025 року.