» » Онлайн-лекція професора Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща, м. Люблін)

Дата: 20-12-2017, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою ефективного обміну досвідом, науковими напрацюваннями, налагодження дієвої співпраці між професорсько-викладацьким колективом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія  факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету та Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Польща, м. Люблін) 19 грудня 2017 року о 12.00 год. у залі засідань вченої ради ТНЕУ відбулася онлайн-лекція на тему: «Finanse, dobrobyt, szczęście», яку прочитав dr Jakub Czerniak (Zakład Finansów Podmiotów Gospodarczych, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej).

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія  взяв активну участь в обговоренні лекції. Завідувач кафедри фінансів ім. С. І.Юрія професор Ольга Павлівна Кириленко подякувала за цікаву та актуальну дискусію, а також виявила сподівання на продовження співпраці між університетами в науковій, навчальній та інших сферах діяльності.