» » Вітаємо з перемогою у конкурсі творчих робіт студентку КЕПІТ ТНЕУ Михайлюк Марію!

Дата: 21-12-2017, 09:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 18 грудня 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відзначили переможців першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Серед переможців – студентка групи ПРт-41 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Марія Михайлюк!

Вітаємо переможницю та її наукового керівника Кравчук Мар’яну Юріївну! Зичимо наснаги в подальшій роботі, а також творчих успіхів, перспектив і професійного зростання.