» » Студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали діток з особливими потребами

Дата: 21-12-2017, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Саме у Різдвяну пору ми з більшою увагою ставимося до інших людей і помічаємо їхню доброту . Різдво – це пора щедрого дарування своєї допомоги і щирого служіння тим, хто нас оточує. Це час, який спонукає нас творити добро і згадувати про милосердя.

З благословення Архиєпископа ЛЕВ-Зеновія Києво-Галицького, Херсонеського священноархімандрита русинів, сріблоземного «СВ. свщ. Мч. Зиновія» монастиря, магістра-теолога, духівника УРП (Собор) викладачі та студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали діток з особливими потребами в Домі Милосердя. У цей передсвятковий час усі ми потребуємо позитивних відчутів, радості та чудес. Що ж може бути кращим за добрі справи! Студенти передали дітям подарунки та зіграли у веселі ігри.

Збір коштів та необхідних речей продовжується.
Не будьте байдужими – творіть добро щодня!