» » На базі ТНЕУ відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо м. Тернопіль серед юнаків та дівчат

Дата: 26-12-2017, 15:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 грудня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо міста Тернопіль серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 рр. Спортивний захід організовано під патронатом ректора ТНЕУ професора Андрія Ігоровича Крисоватого та за сприяння міського голови Сергія Віталійовича Надала.

У змаганнях взяти участь близько 150 спортсменів з п’яти областей України, серед них команди таких міст: Львів, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Надвірна, Дубно, Золочів, Теребовля, смт. Підгайці Волинської області.

Упродовж зустрічі розіграно 26 комплектів нагород. За підсумками змагань учасники нагороджені кубками, грамотами та медалями. Переможці чемпіонату отримали солодкі передноворічні подарунки від ректора ТНЕУ А. І. Крисоватого.

Відзначали переможців головний суддя змагань директор Центру студентського спорту ТНЕУ, заслужений тренер України Роман Станіславович Циквас, начальник Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР Микола Миколайович Круть і почесні гості спортивного заходу.

Відкритий чемпіонат міста обслуговували судді національної категорії: Андрій Надопта (м. Львів), Євген Боднарчук (м. Надвірна) та колегія місцевих суддів, затверджених Управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР.