» » Підведено підсумки всеукраїнського конкурсу «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Дата: 11-04-2012, 10:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 3 квітня у Київському Інституті політичних та етнонаціональних досліджень відбулась конференція Всеукраїнського конкурсу есе “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”, на якій були оголошені результати конкурсу.

Робота студента факультету банківського бізнесу ТНЕУ Антків Володимира «Становлення обличчя європейського міста» серед 77 робіт з усієї України ввійшла в 10-ку найкращих. При написанні було опрацьовано тему становлення Магдебурзького права та розвиток міста в історичних процесах.

Конкурс мав на меті покращити обізнаність молоді про становлення місцевого самоврядування та відповідність цих процесів загальноєвропейським тенденціям, дав можливість презентувати регіони України на національному та міжнародному рівнях.

Щиро вітаємо Володимира та бажаємо йому наснаги та нових творчих успіхів!