» » «Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації»

Дата: 30-01-2018, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого лютого 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться засідання круглого столу на тему: «Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації».

Мета наукового заходу – вироблення рекомендацій для органів місцевого самоврядування в питаннях розвитку місцевої пожежної охорони та цивільного захисту.

Коло проблем для обговорення:
– Організація виконання комплексу заходів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, своєчасного реагування і ліквідації їх наслідків, захисту населення і територій в умовах децентралізації.
– Структурно-інституційні аспекти формування мережі місцевої пожежної охорони.
– Організація діяльності місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації.
– Організація співробітництва територіальних громад з питань функціонування місцевої пожежної охорони.
– Технології ресурсного забезпечення місцевої пожежної охорони.

Координатори круглого столу: ректор ТНЕУ, д.е.н., професор Крисоватий А. І., начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Маслей В.М.

Модератор круглого столу: завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Шкільняк М.М., д.е.н., професор.

Учасники круглого столу: голови районних державних адміністрацій області, голови об’єднаних територіальних громад області, посадові особи Управління ДСНС України у Тернопільській області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, начальники районних відділів Управління ДСНС України у Тернопільській області, посадові особи Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради,представники, представники ДСНС України, професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та публічного управління, науковці ТНЕУ.

Детальна інформація про захід розміщена у додатку.

Програма заходу
Завантажити Переглянути онлайн