Сумуємо…

Дата: 9-02-2018, 12:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректорат, профспілковий комітет, професорсько-викладацький колектив, студентство Тернопільського національного економічного університету глибоко сумують з приводу передчасної смерті тренера-вихователя Центру студентського спорту Володимира Омеляновича Величенка та висловлюють щирі співчуття рідним, друзям і колегам.

Володимир Омелянович народився 12 березня 1968 р. у с. Босири Чортківського району Тернопільської області. У Тернопільському національному економічному університеті працював з 2004 року.

Низько схиляємо голову перед відходом у Вічність Володимира Омеляновича. Він був щирою, відкритою та доброю людиною, яка завжди залишиться у нашій пам’яті…

Панахида відбудеться 9 лютого о 19:30 у Домі печалі ,що знаходиться на території Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.