» » Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

Дата: 10-04-2018, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» від 6.12.2017 року 18-20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

До участі  в  Олімпіаді  від  одного  закладу  вищої освіти запрошуються  по 3 переможці І етапу.

Анкети переможців І етапу (додаток 1) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2) необхідно надіслати до 1 березня 2018 р. на поштову адресу оргкомітету. Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2018 року,розглядатися не будуть.

Другий етап Олімпіади передбачає виконання письмового завдання з навчальної дисципліни «Податкова система України», яке включає питання творчого характеру, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці ІІ етапу визначаються за сумарною кількістю одержаних балів (за 100-бальною шкалою).

Учасники обов’язково повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток і посвідчення про відрядження.

Проживання та харчування учасники Олімпіади оплачують за власний рахунок. Готель бронюється згідно з поданими заявками. Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок закладів вищої освіти, у яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.

Програма проведення Олімпіади:
18 квітня – заїзд та реєстрація учасників, їх поселення, консультація (о 17.00);
19 квітня – проведення Олімпіади (початок о 10.00);
20 квітня – підведення підсумків, робота апеляційної комісії, нагородження переможців.

Реєстрація учасників здійснюватиметься 18 квітня 2018 року з 9.00 год. до 16.00 год. у холі корпусу № 1 ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.

Проїзд до зупинки «Майдан Перемоги» (ТНЕУ) від залізничного вокзалу – тролейбусом № 11; маршрутними автобусами № 3, 15, 16, 27, 30; від автовокзалу – маршрутними автобусами № 5, 12, 28.

Анкети учасників можна надсилати на адресу:
Оргкомітет олімпіади з дисципліни «Податкова система України»
Кафедра податків та фіскальної політики
Тернопільський національний економічний університет
вул. Львівська 11
м. Тернопіль, 46020
e-mail: podatky@wunu.edu.ua

Телефони для довідок:  0673541835 – кафедра податків та фіскальної політики ТНЕУ;
0989171293 – Валігура Володимир Андрійович, к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики;
0677876437 – Сідляр Вікторія Володимирівна, відповідальний секретар оргкомітету, к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики.

До відома учасників Олімпіади (студентів, викладачів)!
Відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади можете надсилати на адресу  olimpstud@ukr.net.

Додатки
Завантажити Переглянути онлайн