Вітаємо!

Дата: 13-04-2012, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 9-10 квітня у м. Біла Церква відбулись ІІІ Спортивні студентські ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях команда Тернопільського національного економічного університету виборола перше місце, набравши  108 очок.

Друге та третє місце посіли команди Національного університету фізичного виховання і спорту України (96 очок) та Кам’янець-Подільського національного педагогічного університету (86 очок).

Результати виступу студентів ТНЕУ:

1. Лисенко Сергій (ФКІТ) – 2 місце;

2. Костів Богдан (ФКІТ) – 3 місце;

3. Сковрінок Галина (ФФ) – 2 місце;

4. Смоляк Богдан (ФКІТ) – 13 місце.

Проте, це далеко не всі здобутки спортсменів ТНЕУ.

На Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів, що проходив у м. Бухарест (Румунія) перемогу здобула студентка ФЕУ Ільків Наталія.

На даний час на Чемпіонаті світу з легкоатлетичного кросу серед студентів в м. Лодзь (Польща) перебувають троє студентів ТНЕУ, а саме:

1. Стребков Іван (ФЕУ);

2. Лашин Дмитро (ФЕУ);

3. Скрипак Ольга (ФЕУ).

Бажаємо спортсменам вдалих стартів, наснаги  та нових успіхів!