» » Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Технології муніципального менеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування»

Дата: 17-04-2012, 11:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Технології муніципального менеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування», що відбудеться протягом 20-21 квітня 2012 року у смт. Форос.

Мета науково-практичного семінару — ознайомлення з системою технологій муніципального менеджменту та вироблення рекомендацій щодо їх впровадження в управлінську діяльність органів місцевого самоврядування з урахуванням європейського досвіду й стратегічних напрямків модернізації управління економічним та соціальним розвитком територіальних спільнот базового рівня.

ПРОБЛЕМНІ НАПРЯМИ:

1.Місцеве самоврядування в системі державного управління: проблеми та перспективи інституціоналізації.

2.Формування системи муніципального менеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування.

3.Європейський досвід реалізації технологій муніципального менеджменту.

4.Прикладні аспекти реалізації технологій муніципального менеджменту в місцевому самоврядуванні.

5.Статут територіальної громади як інструмент управління розвитком муніципальних утворень на принципах менеджменту.

Організатори семінару — Національне агентство України з питань державної служби; Тернопільський національний економічний університет; Вроцлавський економічний університет (Республіка Польща); Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні; Управління державної служби Головдержслужби України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі; Кримський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій при Раді міністрів Автономної Республіки Крим; Севастопольський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; Ялтинська міська рада; Фороська селищна рада.

programa_seminar_2012.doc
Завантажити Переглянути онлайн