» » Вітаємо Буряка М. В. з одержанням диплома Лауреата обласної премії ім. Івана Пулюя

Дата: 28-02-2018, 09:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Буряк Микола Васильович – доцент кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування факультету аграрної економіки та менеджменту ТНЕУ. Активно займається винахідництвом і науково-технічною творчістю.  Упродовж  своєї трудової діяльності розробив і отримав 41 патент України на винаходи і корисні моделі з економічним ефектом 398,5 тис. грн.

У 2017 році отримав 6 патентів України. За трудову діяльність 11 впроваджених винаходів.

Науково-технічні розробки  Миколи Васильовича відрізняються творчим підходом.

У 2015 році Буряку М. В. було присвоєне почесне звання «Кращий винахідник Тернопільської області».

Щиро вітаємо новатора та бажаємо невичерпного натхнення, прагнення до пізнання незвіданого і нових відкриттів!