» » Відбулося друге засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНЕУ

Дата: 9-02-2018, 15:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятого лютого 2018 р. відбулося друге засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора Тернопільського національного економічного університету.

Упродовж засідання присутні затвердили графіки проведення виборів представників з числа студентів і штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора ТНЕУ, а також обговорили питання стосовно надання консультаційної допомоги структурним підрозділам в організації та проведенні виборів представників з числа студентів і штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора ТНЕУ.