» » Відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНЕУ

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНЕУ

Дата: 28-02-2018, 17:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 лютого 2018 р. відбулося чергове засідання організаційного комітету з проведення виборів ректора Тернопільського національного економічного університету.

На порядку денному було питання щодо формування груп для проведення виборів представників з числа студентів і штатних працівників ТНЕУ, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Тернопільського національного економічного університету.

В обговоренні взяли участь члени організаційного комітету Б.П. Адамик, Р.Ф. Бруханський, О.Є. Гомотюк, О.С. Гродська, А.Б. Климець, В.Ф. Мартинюк, С.А. Надвиничний, В. М. Островерхов, В. І. Письменний, В. М. Слома, Л. М. Труфанова, Н. М. Хорунжак, Д. В. Яхван.