» » «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

Дата: 7-03-2018, 09:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ запрошує усіх бажаючих до участі у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення», яка відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті.

Участь у конференції – безкоштовна.
Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Завантажити Переглянути онлайн