» » До уваги штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, груп 1, 2, 4, 5!

Дата: 7-03-2018, 15:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що 19-20 березня 2018 року відбудуться Загальні збори трудового колективу штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, груп 1, 2, 4, 5 по обранню виборних представників із числа штатних працівників ТНЕУ, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора ТНЕУ, що мають відбутися 25 квітня 2018 року.

Для участі у зборах необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Номер групи Учасники групи  Дата, час, адреса
 Група №1  штатні працівники, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу й Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ
 19 березня 2018 р.
м. Чортків, вул. Ст. Бандери, 46
 Група №2  штатні працівники, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Вінницького навчально-наукового інституту економіки й Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ
 19 березня 2018 р.
м. Вінниця, вул. Гонти, 37
 Група №4  штатні працівники, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту й Луцької філії ТНЕУ  20 березня 2018 р.
м. Нововолинськ, бульв. Шевченка, 29
 Група №5  штатні працівники, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Свалявської філії ТНЕУ
 20 березня 2018 р.
м. Свалява, вул. Верховинська, 89