» » Відбудеться ІІІ Всеукраїнський дебатний турнір з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови»

Дата: 14-03-2018, 13:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 квітня 2018 р. у м. Вінниця на базі Апеляційного суду Вінницької області відбудеться ІІІ Всеукраїнський дебатний турнір з цивільного права і процесу «Майстерність судової промови»!

Дебатний турнір присвячений 35-річчю з часу заснування юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Організаторами заходу є юридичний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса, Апеляційний суд Вінницької області.

Партнерами турніру виступають:
– генеральний партнер командних раундів – Юридична компанія «ВОЛХВ»,
– генеральний партнер індивідуальної першості – Юридична компанія «Правовий Альянс»,
– ексклюзивний партнер юридичного факультет та партнер турніру – Юридична фірма «Мартінс»,
– партнер турніру – Адвокатське об’єднання «Патюк та партнери»,
– партнер турніру – Адвокатське об’єднання «Адвокатська компанія «Якименко та партнери»,
– експертний партнер турніру – Науково-дослідний інститут доказової медицини та належної медичної практики.

Тематичним напрямом турніру у цьому році обране медичне право, тому до суддівського журі залучені юристи-практики, які займаються питаннями медичного права, а також медики-практики. У межах турніру заплановано проведення тематичних майстер-класів від партнерів.

Участь у турнірі можуть взяти студенти 2-4 курсу бакалаврату та студенти магістратури, які навчаються за спеціальностями «Право», «Правознавство», «Міжнародне право».

Завантажити Переглянути онлайн