» » У ТНЕУ тривають засідання вчених рад факультетів та інститутів

У ТНЕУ тривають засідання вчених рад факультетів та інститутів

Дата: 15-03-2018, 18:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями відбулися засідання вчених рад факультетів банківського бізнесу, економіка та управління, обліку і аудиту, аграрної економіки та менеджменту, юридичного, Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій й Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Участь у засіданнях взяв ректор ТНЕУ доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий.

«Розпочався новий навчальний семестр, а отже варто обговорювати нововведення в освітній діяльності, інноваційні методики викладання, цікаві плани та ідеї. Радий, що на факультетах нашого університету вирує життя, а колективи наполегливо працюють задля підготовки висококваліфікованих спеціалістів», – наголосив Андрій Ігорович, спілкуючись з академічними спільнотами.

Колеги обговорювали питання щодо акредитації бакалаврських програм, інспектування знань студентів незалежними експертами й видачу відповідних сертифікатів, підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання для вступу в магістратуру, підвищення рівня мотивації студентів до навчання, проблемні ситуації, плани на майбутнє.