» » Екскурсія на ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Екскурсія на ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

Дата: 17-03-2018, 10:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 березня студенти-маркетологи ІІ і ІІІ курсу факультету економіки і управління взяли участь в екскурсії на ПрАТ «Тернопільський молокозавод», продукція якого під торговою маркою «Молокія» є відомою в усій Україні та навіть за її межами.

Студентка МАРК-31 Ярина Галайко: «Для нас провели дегустацію всієї продукції, презентували процес виробництва, розказали різні цікаві факти. Ми мали нагоду побачити цех. Було дуже цікаво».

Молодь висловлює подяку керівнику відділу стратегічного маркетингу, викладачу кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ Стець Оксані Мефодіївні за можливість побачити шлях від створення ідеї бренду до втілення його у продукт, котрий наділений реальною цінністю для споживачі!