» » «Обміняй цигарку на цукерку!», – закликали сьогодні студенти КЕПІТ ТНЕУ

«Обміняй цигарку на цукерку!», – закликали сьогодні студенти КЕПІТ ТНЕУ

Дата: 22-03-2018, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 березня представники громадської організації «Молодіжна реформація» – Ривок Роман, Святослав Святинчук – для студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ прочитали лекцію про шкідливість тютюнопаління, алкоголізму в житті людини, а також виконали реп із закликом вести здоровий спосіб життя.

Привітав гостей та присутніх на заході проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич.

ГО «Молодіжна реформація» вже понад 10 років проводить інформативно-практичні бесіди з учнями старших  класів та студентами на тему проактивної життєвої позиції.

Також студенти групи ООчт-11 КЕПІТ організували в університеті акцію «Обміняй цигарку на цукерку!». До акції активно долучилися працівники та викладачі закладу вищої освіти.