» » Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

Дата: 22-03-2018, 18:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році»  на базі Тернопільського національного економічного університету 25-27 квітня 2018 р. відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).

Програмою Олімпіади передбачено:
– 25 квітня 2018 року – заїзд, реєстрація та поселення учасників Олімпіади.
– 26 квітня 2018 року – день проведення Олімпіади;
– 27 квітня 2018 року – підведення підсумків, робота апеляційної комісії, нагородження переможців, від’їзд учасників Олімпіади.

Довідки за телефоном:
0961908913 – Демків Ірина Олегівна
е-mail:  feu.mpu@gmail.com

Методичні рекомендації для підготовки студентів до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій І адміністрування (за видами економічної діяльності)» представлені у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн