» » Ведучі «Доброго ранку, Країно» зустрінуться зі студентами ТНЕУ

Ведучі «Доброго ранку, Країно» зустрінуться зі студентами ТНЕУ

Дата: 4-04-2018, 18:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ведучі ранкового інформаційно-розважального шоу «Доброго ранку, Країно» на UA:Перший Тетяна Терехова, Антон Довлатов та Влад Волошин проведуть мотиваційну зустріч зі студентами Тернопільського національного економічного університету.

Концепція шоу є новою для українського телебачення – це інфотеймент. Формат, який дуже популярний на Заході, тепер впроваждується і в Україні. Ведучі вирішили вийти за рамки студії та зустрітися з майбутніми журналістами, які вже скоро стануть гідними конкурентами в професії. Під час зустрічі Тетяна, Антон та Влад поділяться власним досвідом та дадуть відповіді на запитання студентів.

Зустріч відбудеться 13 квітня о 9:00 год. у залі засідань вченої ради ТНЕУ за адресою вул. Львівська, 11а. Щодо додаткової інформації звертайтеся за електронною адресою: presa@wunu.edu.ua