» » У ТНЕУ відкрили Українсько-німецький навчально-дослідницький центр

У ТНЕУ відкрили Українсько-німецький навчально-дослідницький центр

Дата: 12-04-2018, 20:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 У рамках науково-освітнього співробітництва з Берлінським університетом техніки та економіки й Університетом прикладних наук і мистецтв у Дортмунді в Тернопільському національному економічному університеті відкрито Українсько-німецький навчально-дослідницький центр.
 
Урочисто перерізали стрічку ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий та професор Берлінського університету техніки та економіки, старший науковий співробітник дослідницької групи «Інформація та комунікаційне обладнання» Юрген Зік.
 
Німецький науковець спеціалізується на алгоритмах, мультимедії та віртуальній реальності. Дослідницька та викладацька роботи проводиться в контексті реалізації навчальної програми «Прикладних комп’ютерних наук, міжнародних засобів масової інформації та обчислювальної техніки».
 
За сприяння професора Юргена Зіка ТНЕУ отримав 117 одиниць сучасного комп’ютерного обладнання у рамках реалізації цільової грантової програми.
 
Андрій Ігорович подякував німецьким партнерам: «Мені приємно, що разом ми працюємо над актуальними науковими проектами, формуючи якісне освітнє середовище для молоді. Сподіваємося, що наші партнерські відносини зміцнюватимуться, а результати роботи й надалі будуть вагомими та ефективними».