» » Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ щорічній Міжнародній науково-практичній конференції „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”

Дата: 16-05-2018, 09:30 | Автор:

Шановні колеги! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у ІХ щорічній Міжнародній науково-практичній конференції „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”, яка відбудеться 17-18 травня 2018 року.

Конференція організовується у рамках договорів про науково-дослідне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом та зарубіжними партнерами. Співорганізатором цьогорічної конференції виступає Бялостоцький університет (м. Бялосток, Республіка Польща).

Робота учасників конференції здійснюватиметься за такими напрямами:
1. Угода про асоціацію Україна-ЄС.
2. Проблеми та перспективи інтеграції України в європейський туристичний ринок.
3. Розвиток спільного бізнес-простору Україна-ЄС.
4. Європейські студії в Україні.
5. «Від ініціативи – до дії». Молодіжне вікно партнерства Україна-ЄС (студентська секція).
Програма конференції включає проведення пленарного та секційних засідань, презентацій наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції, тренінгів та майстер-класів тощо.

Реєстрація учасників конференції - 17 травня 2018 р. з  9.45 до 10.45.

Адреса проведення: Бібліотека ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету вул. Бережанська, 4, м.  Тернопіль, Україна  46009

Детальна інформація розміщена у додатку.