» » Науковий семінар «Напрями реформування системи регулювання ринку капіталів України»

Дата: 23-04-2018, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 квітня 2018 р. о 12.50 год. в аудиторії 11101 (11 корпус ТНЕУ) відбудеться науковий семінар на тему: «Напрями реформування системи регулювання ринку капіталів України», організований викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

Метою наукового заходу є представлення основних проблем, що стосуються напрямів реформування системи регулювання ринку капіталів у національному та глобальному вимірах й обґрунтування на цій основі висновків і рекомендацій щодо моделі розвитку ринку капіталів, яка б підвищила рівень конкурентоспроможності економіки України.

Упродовж засідання учасники обговорюватимуть проблемні питання у сфері фінансового ринку та його державного регулювання:

– місце ринку капіталів України у контексті глобальної конкурентоспроможності;
– необхідність реформування ринку капіталів в умовах сучасної макроекономічної ситуації України;
– ринок капіталів: сучасні проблеми функціонування та напрями розвитку;
– роль та значення ринку капіталів в фінансовій системі України;
– тенденції розвитку світового ринку капіталів в умовах глобалізації;
– державне регулювання ринку капіталів як протидія його деградації;
– фінансові посередники та їхня роль у розвитку ринку капіталів та ін.

До участі в науковому заході запрошені студенти, науковці та практики, що досліджують актуальні проблеми фінансового ринку.

Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників наукового семінару.