» » Вітаємо студентів ФББ з досягненням!

Вітаємо студентів ФББ з досягненням!

Дата: 23-04-2018, 12:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-20 квітня 2018 р. в Університеті державної фіскальної служби України м. Ірпінь відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа». Олімпіада проходила у 3 тури: І тур – комп’ютерне тестування; ІІ тур – виконання письмових завдань (ситуаційні практичні завдання та проблемно-дискусійне питання); ІІІ тур – бліц-турнір для призерів.

Участь в Олімпіаді взяли студенти факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Григор’єв Максим В’ячеславович та Безкоровайний Євген Ярославович.

У роботі журі Олімпіади участь взяла к.е.н., доцент кафедри банківської справи Ольга Олегівна Іващук.

За результатами Григор’єв Максим нагороджений дипломом ІІІ ступеня, Безкоровайний Євген – грамотою за критичне мислення до вирішення завдання.

Слід відзначити високу організацію проведення Олімпіади та подякувати Оргкомітету за створення належних умов студентам-учасникам, роботі журі та апеляційної комісії.

Вітаємо Григор’єва Максима і Безкоровайного Євгена з високими досягненнями, бажаємо успіхів у майбутньому!