» » Зустріч студентів ЮФ з Валентином Наливайченком

Зустріч студентів ЮФ з Валентином Наливайченком

Дата: 23-04-2018, 14:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 квітня на юридичний факультет ТНЕУ завітав високоповажний гість, відомий громадський та політичний діяч Валентин Олександрович Наливайченко. Під час зустрічі із студентами та професорсько-викладацьким колективом було обговорено багато цікавих тем, зокрема Валентин Олександрович поділився власним досвідом перебування у багатьох країнах світу та спілкування з іноземними високопосадовцями й політиками.

Цікава розповідь викликала бурхливу дискусію серед студентів, які ставили активно ставили запитання. Багато розмовляли про сучасне соціально-економічне становище України, вирішення нагальних проблем та майбутні перспективи для молоді.

Щиро дякуємо Валентину Олександровичу за цікаву та змістовну зустріч, яка сприяла всебічному розвитку студентів-юристів та дала можливість краще дізнатися про соціальне та політичне становище нашої держави.