» » Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина – професіонали в сфері готельно-ресторанної справи. Вітаємо з перемогою!

Дата: 4-05-2018, 16:14 | Автор:

Професорсько-викладацький колектив та студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина  щиро вітають студентів групи Т-41 Ольгу Тарадай та Тетяну Вартовник, які отримали диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Готельно-ресторанна справа», що відбувся в Одеській національній академії харчових технологій 19 квітня 2018 року.

Студенти представили на конкурс роботу на тему: «Створення проекту плавучого ресторану як концептуально нового закладу сфери гостинності Тернопільщини». Науковий керівник – к.е.н., доцент  Даниленко-Кульчицька Вікторія Анатоліївна.

Щиро вітаємо студентів та їх наукового керівника! Зичимо їм подальшого творчого натхнення, нових злетів та перемог, успіхів на шляху до підкорення нових наукових вершин!