» » Другі Африканські читання «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог»

Дата: 11-05-2018, 16:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 травня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог».
Захід відбудеться у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, ГО «Африканська Рада в Україні» та ГО «Стратегічні інноваційні студії».
Мета форуму: зближення освітньо-наукового та культурного середовища України та країн Африки, виявлення точок дотику та бар’єрів україно-африканського співробітництва.
         Дискусійні напрями:
·        глобальні проблеми соціально-економічної інтеграції країн Африки;
·        культурно-цивілізаційні особливості розвитку країн Африки та франкомовні країни Африканського континенту;
·        перспективні вектори україно-африканського співробітництва та діалог культур, освітня й економічна взаємодія;
·        Африка – новий світоцивілізаційний полюс емерджентності.
Робочі мови круглого столу: українська, англійська, французька.

Місце проведення:
м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (хол другого поверху, корпус №1)
Реєстрація учасників з 11.00 до 12.00 год.
Початок роботи форуму о 12.00 год.
Контактна особа: Роман Зварич к.е.н., доцент (тел.+38 (050) 67 27 323/ romazvarych@yahoo.com)

forum-program-7.pdf
Завантажити Переглянути онлайн