» » Вітаємо команду «Універ-ТНЕУ» з вдалим виступом!

Вітаємо команду «Універ-ТНЕУ» з вдалим виступом!

Дата: 14-05-2018, 16:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 травня 2018 р. у м. Львів відбувся II-й тур Чемпіонату України з регбі-7 серед жіночих команд (вища ліга). У змаганнях взяли участь вісім команд: «Анатра» м. Одеса, «Левиці» м. Львів, ДЮСШ м. Кременець, ДЮСШ-2 «Прикарпатські вовчиці» м. Івано-Франківськ, «Універ ТНЕУ» м. Тернопіль, Отрада-ДЮСШ-Юніор м. Одеса, МДУм. Мукачево, НАСВ м. Львів.

Наша команда перемогла у 3-х зустрічах поспіль:
«Універ ТНЕУ» – НАСВ м. Львів                       46:0
«Універ ТНЕУ» – Отрада-ДЮСШ-Юніор м. Одеса   12:10
«Універ ТНЕУ» – МДУ м. Мукачево                    31:5

За результатами групових змагань регбістки ТНЕУ потрапили до фіналу, де в рівній напруженій грі з мінімальним рахунком поступилися команді «Анатра» з міста Одеси.

За підсумками 2-х турів команда «Універ-ТНЕУ» посідає друге місце.

Організаторами змагань, тренерами команд та суддівською бригадою були визначені кращі гравці в кожній з команд, які були нагороджені цінними призами. У нашій команді цим гравцем стала студентка групи ПС-21 (юридичний факультет) Вовк Марія. Також відзначаємо змістовну гру студентки першого курсу КЕПІТ Блашків Христини, яка є членом юніорської збірної команди України U-18.

На жаль, не змогли взяти участь у турі травмовані гравці основного складу – Ткач Оксана (ФФ) та Бульбак Ольга (випускниця ФКІТ).

Склад команди «Універ-ТНЕУ»: Карапулько Христина (капітан команди, ФФ), Мимрик Віта (ФОА), Акопян Алвард (ФФ), Вовк Марія (ЮФ), Блашків Христина (КЕПІТ), Хома Юлія (ФОА), Москальчук Вікторія (ФФ), Найдюк Наталія (ФФ), Рибак Юлія (ФЕУ), Кривцун Зоряна (ФОА), Лаховська Ольга (ФОА). Тренер команди Маляр Е.І.