» » До уваги студентів, які вступають до магістратури!

До уваги студентів, які вступають до магістратури!

Дата: 18-05-2018, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ 8 червня 2018 року відбудеться складання Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test). Кожен слухач Центру, який підтвердить свій рівень володіння англійською мовою не нижче В1 відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, отримає відповідний сертифікат міжнародного зразка і буде звільнений від складання вступного іспиту з іноземної мови в Університеті.

При вступі в магістратуру такі сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з англійської мови (рівень В1 – 180 балів; рівень В2 – 190 балів).

Реєстрація до складання іспиту РЕТ здійснюється до 30 травня 2018 року.

Для цього необхідно надіслати на електронну адресу Центру (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:
– прізвище, ім’я, по-батькові слухача;
– е-mail;
– мобільний телефон;
– копія першої сторінки закордонного паспорта, за його відсутності  – ім’я та прізвище латинню.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус , каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148.