» » Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Візит делегації Дрезденського технічного університету до ТНЕУ

Дата: 21-05-2018, 11:33 | Автор:

В рамках реалізації угоди про інтегровану німецькомовну програму з міжнародної економіки з 22 по 26 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація викладачів економічного факультету Дрезденського технічного університету – асистент М. Кноблах та Я. Шойх.
  Під час перебування делегації в ТНЕУ передбачено проведення лекційних та практичних занять для студентів 1-3 курсів із дисциплін «Економічний ріст», «Німецька мова як іноземна» та будуть проведені тренінги й воркшопи викладачами ДТУ.
За детальнішою інформацією звертатися до т.в.о. керівника УНФП ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Служинської Л.Б. (вул. Львівська 11, 1 корпус ТНЕУ, кабінет 1221, внутрішній номер телефону: 11112).