» » Майстер-клас Кирила Богданюка для вихованців Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

Дата: 25-05-2018, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 травня 2018 року студент юридичного факультету спеціальності «Соціальна робота» Кирило Богданюк відвідав Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр.

Для вихованців закладу Кирило провів тренінгове арт-терапевтичне заняття «Творимо разом», під час якого познайомив присутніх із методом енкаустики, провів майстер-клас із малювання праскою та запропонував учасникам створити власні художні твори гарячим воском. Зустріч пройшла надзвичайно тепло та захоплююче. Кирило зумів розкрити потенціал та здібності дітей до творчості в унікальному мистецькому напрямі – випалюванні воском.