» » Відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”

Дата: 30-05-2018, 11:27 | Автор:

17-18 травня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція „Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки”. Організатором конференції виступив Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ, спільно з Бялостоцьким університетом (м. Бялосток,Республіка Польща) та НЗ «Замки Тернопілля».
  З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ, к.е.н., доц. І. М. Таранов, який відзначив актуальність проблематики конференції та побажав плідної наукової дискусії, до вітань долучилися д.е.н., професор О.М. Сохацька, д.е.н., доцент Гуменюк Ю.П. та заступник генерального директора НЗ «Замки Тернопілля» Р. В. Підставка.
  На пленарному засіданні виступили: д.е.н., професор Є.В. Савельєв, д.е.н., професор Л. М. Алексєєнко, бізнес і фінансовий аналітик Міхаель Церн (Німеччина) та заступник генерального директора НЗ «Замки Тернопілля» Р. В. Підставка.
  Надалі конференція продовжила роботу у форматі секційних засідань за напрямами:
Угода про асоціацію Україна-ЄС.
Проблеми та перспективи інтеграції України в європейський туристичний ринок.
Розвиток спільного бізнес-простору Україна-ЄС.
Європейські студії в Україні.
«Від ініціативи – до дії». Молодіжне вікно партнерства Україна-ЄС (студентська секція).
  У роботі секційних засідань Міжнародної науково-практичної конференції взяли участь науковці ТНЕУ, представники закордонних вузів-партнерів та студенти,серед них: директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ, к.е.н., доц. І. М. Таранов, проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ д.е.н., професор Г.Л. Монастирський, завідувач кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу, д.е.н., доцент Гуменюк Ю.П., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., професор О.М. Сохацька, д.е.н., професор Є.В. Савельєв, д.е.н., професор І.О. Іващук, заступник директора ННІМЕВім. Б. Д. Гаврилишина к.е.н., доц.. Вовк С.В., к.е.н., доц. Зварич Р.Є., к.е.н., викл. Легкий О.А., к.е.н., доц. Скавронська І. В., заступник генерального директора НЗ «Замки Тернопілля» Р. В. Підставка, член національної команди експертів з реформування вищої освіти, голова правління української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції, завідувач відділу міжнародних зв’язків Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) Сікорська І.М., уповноважений ректора Бялостоцького університету з питань співпраці з університетами Східної Європи д-р Ярослав Матвеюк (Республіка Польща), бізнес і фінансовий аналітик Міхаель Церн (Німеччина) та інші науковці.
  Проведення Міжнародної науково-практичної конференції вже стало чудовою традицією для наукової спільноти, адже істина народжується не лише у суперечці, а й під час дискусій, плідної співпраці і наполегливих наукових пошуків. Участь у конференції дало змогу обмінятися досвідом, розширити бачення вирішення окреслених проблем та сформувало підґрунтя для подальших наукових досліджень.
  Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку співорганізаторам та усім учасникам конференції й налаштований на продовження взаємовигідної співпраці.
Фотозвіт: