» » Подорож студентів ФББ до Києва

Подорож студентів ФББ до Києва

Дата: 4-06-2018, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 травня студенти СНГ «Грошова парадигма» та СНГ «Банківський аналітик» факультету банківського бізнесу, а також куратори гуртків к.е.н., доцент Іващук О. О., к.е.н., доцент Малахова О. Л., к.е.н., старший викладач Рудан В. Я. відвідали Музей грошей в НБУ. Студенти мали нагоду побачити старовинні монети часів українського козацтва, Київської Русі і навіть трипільської культури, а також дізнатися про історію сучасних банкнот і монет різних держав світу. Не обійшлося і без колекції банкнот, які випустив Національний банк України. Пізніше кожен зміг викарбувати власну монету.

У Києві всі встигли і відпочити, і помилуватися архітектурою стародавнього міста. Студенти відвідали визначні пам’ятки культури, побували на Софіївській площі, спустилися на центральну вулицю столиці – Хрещатик, погуляли Маріїнським парком та насолодилися чудовими краєвидами столиці. Студенти і викладачі гарно й весело провели час та відкрили для себе нові куточки Києва.