» » У столиці України побували студенти кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Дата: 4-06-2018, 11:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 травня-1 червня разом із викладачами кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства юридичного факультету ТНЕУ Біловус Л. І., Патряк О. Т. студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» побували в Києві на Національній кіностудії імені О. Довженка, в Мистецькому арсеналі, Верховній Раді України, Державному університеті телекомунікацій, Молодому театрі. Кожен отримав море позитивних вражень і спогадів.

Молодь висловлює щиру подяку усім, хто зумів створити цікаву й насичену атмосферу під час поїздки.