» » І знову казка завітала в гості!

І знову казка завітала в гості!

Дата: 6-06-2018, 16:06 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

4 червня 2018 року у Тернопільському обласному академічному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка не було куди і голці впасти. Так багатолюдно юні тернополяни зустрічали на театральній сцені казки-мюзикли «Іванкова сопілочка» за участю творчих колективів Тернопільського національного економічного університету, які організовано при підтримці ректора університету, професора А. І. Крисоватого. Автор сценарію та режисер постановок – заслужений працівник культури України А. Бінцаровська.

Яскраві костюми, неперевершена гра акторів, захоплюючий сюжет – все це супроводжувалося бурхливими оплесками глядачів.

На казки були запрошені діти партнерів університету, діти із соціально незахищених верст населення Тернополя, діти учасників АТО.

Щиро дякуємо дирекції та працівникам театру за надані можливості показати свої таланти юним акторам ТНЕУ.