» » V Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

Дата: 11-06-2018, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

7 червня 2018 року відбувся ІІ тур V Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», який організував колектив кафедри менеджменту банківської діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Учасників та наукових керівників привітали ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана доктор економічних наук, професор Лук’яненко Дмитро Григорович та декан факультету фінансів кандидат економічних наук, професор Хлівний Володимир Кирилович.

Переможців Конкурсу визначало кваліфіковане журі, до складу якого входили науковці провідних закладів вищої освіти України та інших країн, зокрема Польщі та Білорусі.

Після І туру з 31 студентської наукової роботи на ІІ тур було відібрано 14 робіт.

Наукова робота «Банківські інновації: перспективи та загрози електронних банківських послуг»» студентки факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університет Ковальчук Ярослави Юріївни, керівником якої є кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи Чайковський Ярослав Іванович, успішно пройшла відбір І туру Конкурсу.

У ІІ турі Конкурсу учасники підготували доповідь та презентацію. За результатами доповіді та презентації Ярослава Ковальчук була нагороджена дипломом за ІІІ місце.

Конкурс було організовано на високому рівні. Організаційний комітет Конкурсу очолила доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Примостка Людмила Олександрівна.

Після Конкурсу студентських наукових робіт була проведена екскурсія до Музею історії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.