» » Учасники гуртка «ЦИВІЛІСТ» підсумували роботу

Учасники гуртка «ЦИВІЛІСТ» підсумували роботу

Дата: 14-06-2018, 14:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 червня 2018 р. на юридичному факультеті ТНЕУ відбулося підсумкове засідання наукового гуртка «ЦИВІЛІСТ» кафедри цивільного права і процесу, керівником якого є к.е.н., доцент кафедри Зигрій Ольга Володимирівна.

Засідання гуртка проходило у незвичному форматі. В аудиторії судових засідань факультету студентами розглядалася фабула цивільної справи, за якою Павлишин Мар’яна (гр. ПР-32) та Гудима Людмила (гр. ПР-32) представляли сторони «позивача» та «відповідача» відповідно до жеребкування, а у ролі судді виступив Чорний Андрій (гр. ПР-32).

Студенти мали можливість не лише спостерігати за, так званим, розглядом справи, а й поспілкуватися із викладачами кафедри цивільного права і процесу. Зокрема, к.ю.н., доцент кафедри Бутрин-Бока Наталія Степанівна відзначила високий рівень підготовки студентів, висловила слушні зауваження щодо проведення судового засідання, а к.ю.н. Микитин Віталій Ігорович надав консультації в галузі сімейного права.

По завершенні роботи учасників гуртка Зигрій Ольга Володимирівна підсумувала роботу «ЦИВІЛІСТа» упродовж другого семестру 2018 року та побажала всім гуртківцям хороших результатів у здачі заліково-екзаменаційної сесії.