» » Викладачі ТНЕУ візьмуть участь у Літній школі педагогічної майстерності

Викладачі ТНЕУ візьмуть участь у Літній школі педагогічної майстерності

Дата: 14-06-2018, 16:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На запрошення Британської Ради в Україні викладачі Тернопільського національного економічного університету: Горенко Ірина Володимирівна, викладач кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Гупка-Макогін Надія Ігорівна, викладач кафедри іноземних мов ННІІОТ, Штохман Лілія Миколаївна, доцент кафедри іноземних мов ННІІОТ, візьмуть участь у Літній школі педагогічної майстерності.

Захід організовано у рамках проекту «Англійська мова для університетів» і є 36-годинним продовженням курсу Британської Ради «CiVELT» – загальною кількістю 114 годин.

Під час навчання у Літній школі викладачі матимуть нагоду продовжити знайомство із сучасними підходами до викладання англійської мови професійного спрямування та опанувати новітні техніки та прийоми викладання у закладах вищої освіти.

Захід відбудеться упродовж 1-7 липня 2018 року в приміщенні «Конференц Холу Ірпінь» (вул. Северинівська, 118а, м. Ірпінь, Україна).