» » Запрошуємо до участі у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України

Запрошуємо до участі у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України

Дата: 15-06-2018, 19:06 | Автор: Центр працевлаштування і зв'язків з випускниками

Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та інших органах влади – Громадська організація «Ліга інтернів» у рамках співпраці з Інститутом регіонального розвитку, Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує студентів і випускників нашого університету взяти участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України.

Програма – це 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Детальна інформація у додатку.

Презентація Програми
Завантажити Переглянути онлайн