«Hand made Україна»

Дата: 19-06-2018, 16:59 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках проведення творчого звіту художніх колективів та окремих виконавців нашого університету було оформлено виставку робіт декоративно-прикладної творчості «Hand made Україна».

Яскраві художні вироби, а саме: вишиття, декупаж, бісероплетіння, вироби з дерева, образотворче мистецтво, ляльки-мотанки, радували око членів журі, які оцінювали виставку. Кращі роботи були відзначені управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

У затишній світлиці університету відбулося нагородження усіх учасників виставки: а це студенти, працівники університету, учасники художніх колективів. Усі вони отримали подяки від ректора університету А. І. Крисоватого та солодкі подарунки від відділу гуманітарної освіти та виховання.

Бажаємо і надалі молоді ТНЕУ успішно розвивати свою творчу майстерність і таланти.