» » Відділ гуманітарної освіти та виховання вітає найкращих!

Відділ гуманітарної освіти та виховання вітає найкращих!

Дата: 20-06-2018, 13:08 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Майже завершився навчальний рік. Був він і радісний, і турботливий, цікавий і різноманітний. Особливо він запам’ятається тим студентам – активним учасникам культурно-масових заходів, які упродовж року організовував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ. А це – конкурси, квести, вікторини, шоу-програми, арт-зустрічі, екскурсії, майстер-класи, фестивалі, вистави-мюзикли.

Днями у затишній світлиці університету зібралася творча університетська родина. Кожен з присутніх був відзначений грамотою ректора університету А. І. Крисоватого та подарунком від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова А. М. Шевчук).

Сподіваємося, що цей день надихатиме студентів і надалі розвиватися у рідному університеті, примножувати його здобутки, вести активний спосіб життя.

Хай усім щастить!