» » «Мене татусь навчив любити світ»

«Мене татусь навчив любити світ»

Дата: 22-06-2018, 16:46 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Вже стало доброю традицією у нашому університеті відзначати державні, професійні, родинні свята. Кожне свято дарує усій університетській родині радість, приємні враження. Завітавши до головного корпусу ТНЕУ ви не могли не помітити яскраву виставку малюнків дітей працівників університету «Мене татусь навчив любити світ», приурочену Міжнародному дню батька.

Автори малюнків, діти віком від чотирьох до одинадцяти років, вклали у свої витвори творчі здібності, підібравши барвисту гаму кольорів,  передали свою дитячу любов до навколишнього світу.

Грамотами від ректора університету А. І. Крисоватого та подарунками від Професійної спілки працівників ТНЕУ були нагороджені найкращі: Крива Софія, Крисовата Єва, Монастирський Богдан, Островерхові Яна і Софія, Родько Кароліна, Сорочинський Дем’ян, Татарин Наталя,  Шевчук Максим, Шкільник Дарина, Яночок Анастасія.

Бажаємо юним талантам і далі розвивати свої творчі здібності. А літні канікули для них хай будуть незабутніми.