» » У ТНЕУ відбулося засідання вченої ради

У ТНЕУ відбулося засідання вченої ради

Дата: 27-06-2018, 17:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 червня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося підсумкове в навчальному році засідання вченої ради. Розпочали засідання зі щирих слів привітань.

Ректор закладу вищої освіти, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий вручив атестати професора Погріщук Галині Борисівні, Мельник Вікторії Іванівні, дипломи доктора наук Фліссаку Костянтину Андрійовичу, Сидорович Олені Юріївні, атестати доцента Нагарі Марині Борисівні, Ліщинському Ігорю Орестовичу, сертифікат про успішне проходження Міжнародного стажування в університетах Литви Монастирському Григорію Леонардовичу.

Приємно, що цьогоріч Тернопільський національний економічний університет вкотре виборов перше місце у ході конкурсних творчих звітів закладів вищої та професійної освіти під гаслом «Україна понад усе», присвячених 100-річчю Української революції 1917-1921 років. Відзначили також учасників творчих колективів університету й працівників відділу гуманітарної освіти і виховання, які стали переможцями конкурсних творчих звітів: Павла Тютюнника, Тетяну Гриник, Тетяну Шарган, Наталію Цар, вокальний гурт «Кралечки», Наталію Залізняк, Бориса Салабчука, групу початкового рівня народної художньої студії сучасної хореографії «ТАНГо dance company», вокальний гурт «Галичанка».

Дипломи про перемогу у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримали студенти ТНЕУ Софія Мазур і Катерина Задорайко.

Варто відзначити, що троє студентів нашого університету – Софія Мазур, Катерина Задорайко та Марія Масьонкова – свої дипломні роботи у цьому році написали іноземними мовами, за що отримали відповідні сертифікати.

Також під час засідання вченої ради було підписано Меморандум про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом, Тернопільською обласною радою та Громадською спілкою «Спілка з реорганізації охорони здоров’я». Документи підписали відповідно Андрій Ігорович Крисоватий, Віктор Вікторович Овчарук і Роман Михайлович Богачев.