Сумуємо…

Дата: 2-07-2018, 11:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська родина ТНЕУ глибоко сумує і висловлює щирі слова співчуття рідним, друзям і колегам з приводу смерті Степана Львовича Дусановського – доктора економічних наук, професора, академіка Української екологічної академії наук, заслуженого працівника освіти України, почесного професора Тернопільського національного економічного університету.

Дусановський Степан Львович народився 8 листопада 1939 року у с. Соснів, Теребовлянського району Тернопільської області.

Закінчив Львівський державний аграрний університет у 1963 році та Київську Вищу партійну школу у 1969 році.

У 1963-1973 роках працював на виробництві, сільськогосподарських та державних органах.

З 1976 р. до 1979 р. – старший викладач Тернопільського фінансово-економічного інституту. У 1979-1982 рр. – доцент кафедри економіки сільського господарства цього ж інституту. З 1982 по 2015 р. – завідувач кафедри економіки, організації і планування в АПК Тернопільського національного економічного університету.

Низько схиляємо голову перед відходом у вічність Степана Львовича Дусановського. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку поважали за доброзичливість, щирість, професіоналізм.

Вічна йому пам'ять!