Вітаємо студентів ФЕУ!

Дата: 3-07-2018, 11:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації міжнародного конкурсу SOCIAL IMPACT AWARD 2018, яка діє у 20-ти країнах світу, бізнес-проект щодо створення соціального підприємства студенток 2-го курсу  спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Велічко Катерини та Ларви Юлії був відібраний у 15-ку кращих соціальних бізнес-ідей.

SOCIAL IMPACT AWARD – міжнародна програма з розвитку соціального підприємництва для молоді, яка проходить одночасно в 20 країнах світу. Наступним етапом конкурсу є проходження нашими студентками інкубаційної програми Lean Startup для запуску бізнесу, яка пройде у м. Київ. Три найкращі проекти за результатами інкубаційної програми отримують грошову премію і візьмуть участь у міжнародній зустрічі призерів програми SOCIAL IMPACT AWARD різних країн.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління ТНЕУ щиро вітає своїх студентів та бажає успіху на шляху реалізації їх мрії!